O Kancelarii

Kancelaria Księgowa „MAXIMA” Sp. z o.o. świadczy usługi księgowe, kadrowe, płacowe, podnajmu powierzchni biurowych na siedziby firm, sekretarskie dla firm z Wrocławia, Kędzierzyna-Koźla,  miejscowości ościennych, jak również usługi dla firm spoza województwa dolnośląskiego i opolskiego – ograniczenia terytorialne nie mają znaczenia. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie oraz kwalifikacje uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych: Świadectwo Kwalifikacyjne MF nr 12663/2006.

Poza prowadzeniem księgowości zajmujemy się również nauczaniem i prowadzeniem szkoleń księgowych m.in. w szkołach/technikach wieczorowych dla dorosłych.

Naszym priorytetem jest zawsze jakość i zadowolenie Klienta. Działamy profesjonalnie, nasza kadra cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach księgowych. Zdobyliśmy zaufanie wielu, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jest to dla nas źródłem wielkiej satysfakcji i inspiruje do dalszej ciężkiej pracy i ciągłego doskonalenia się.

Bogate doświadczenie

W gąszczu przepisów i zawiłości formalno-prawnych właśnie doświadczenie, poparte gruntowną znajomością rzeczy, jest dla nas najlepszym drogowskazem i nieustannie wytycza właściwą drogę postępowania. Dzięki temu, z nami Państwa firma jest całkowicie bezpieczna.       Nie groźne są jej kontrole skarbowe, nie ma ryzyka pojawienia się błędów, nieścisłości czy braków w firmowej dokumentacji. Nie bez znaczenia jest też oszczędność Państwa czasu. Wszelkie czasochłonne formalności załatwimy za Państwa my. Czas w ten sposób zaoszczędzony będzie mógł być poświęcić sprawom kluczowym dla funkcjonowania Państwa firmy.

Profesjonalizm

Naprawdę warto powierzyć prowadzenie księgowości profesjonalistom. Zyski z tego płynące są niewspółmiernie większe niż koszty. Podejmujemy się prowadzenia także bardzo „trudnych i skomplikowanych” w księgowym aspekcie firm!
Im trudniej – tym przyjemniej…

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Ustawienia przechowywania cookies można zmienić w przeglądarce. Więcej informacji…